קויפן אַמאָקסיסיללין אָנליין (אַמאָקסיסיללין)

ביקוש בעולם מודרני החלטות אפקטיביות לטיפול במחלות.

אחד האנטיביוטיקה הפופולרית ביותר עבור סוגים שונים של מחלות הוא Amoxil.

Amoxil (השם הכימי – אמוקסיצילין) לאפיין אנטיביוטיקה מקבוצת פניצילין כי ונלחם בבקטריה.

Amoxil הוא ניצול לטיפול מיון שונה של מחלה הנגרמת על ידי חיידקים, כמו דלקת שקדים, דלקת סימפונות, זיבה, דלקת ריאות, וזיהומים של האוזן, עור, אף, הגרון, או בדרכי שתן.

Amoxil הוא גם יכול לשמש סינכרוני עם אחר clarithromycin בשם אנטיביוטי (Biaxin) במקרים לטיפול כיבי קיבה שמקורם זיהום הליקובקטר פילורי. שילוב זה משמש לעתים עם lansoprazole שנקרא כמפחית חומצת הקיבה (Prevacid).

Amoxil עשוי לשמש גם למטרות לא פרסמו מדריך תרופה זו.
מידע חשוב

אין להשתמש Amoxil אם אתה אלרגי אמוקסיצילין או לכל מסוג פניצילין אחרים של אנטיביוטיקה, כגון אמפיצילין (Principen, Omnipen), dicloxacillin (Dycill, Dynapen), oxacillin (Bactocill), פניצילין (Beepen-VK, Ledercillin VK, פן-V, עט-Vee K, Pfizerpen, V-Cillin K, Veetids), ואחרים.

לפני השימוש Amoxil, ליידע את הרופא אם אתה אלרגי cephalosporins כגון Keflex, Duricef, Ceftin, Ceclor, ואחרים. כמו כן ליידע את הרופא אם יש לך אסטמה, מחלת כליות או כבד, כל סוג של אלרגיה או הפרעת דימום או דם קרישה, מחלת נשיקה (המכונה גם “מונה”),
פרסומת

Amoxil יכול להפוך גלולות למניעת הריון פחות יעיל, דבר אשר עלול לגרום ההריון. לפני שימוש אמוקסיצילין, יש לומר לרופא אם אתה משתמש באמצעי מניעה על ידי גלולות למניעת הריון.

It `s חשוב לקחת Amoxil למשך המלא שנקבע על ידי הרופא שלך. במקרים רבים, הסימפטומים שלך עשויים להשתפר לפני דלקת מטופל לחלוטין.

אזהרת Amoxil לא מתייחסת זיהום ויראלי כגון הצטננות או שפעת הנפוצה. אל תיתן Amoxil לאדם אחר, גם אם יש להם את אותם סימפטומים שאתה עושה.

תרופות אנטיביוטיות יכולות לגרום לשלשולים, אשר עשוי להיות סימן של זיהום חדש. אם יש לך שלשול זה מימי או יש דם, להתקשר לרופא שלך. אין להשתמש בכל תרופה להפסקת השלשול אלא אם הרופא אמר לך.

לפני נטילת התרופה

אתה לא צריך להשתמש Amoxil אם אתה אלרגי לכל אנטיביוטיקה פניצילין, כגון אמפיצילין, dicloxacillin, oxacillin, פניצילין, או ticarcillin.

אַזהָרָה
כדי לוודא Amoxil הוא בטוח בשבילך, יש לומר לרופא אם יש לך:

אַסְתְמָה;
מחלת כבד או כליות;
מחלת הנשיקה (המכונה גם “מונו”);
היסטוריה של שלשול הנגרם על ידי נטילת אנטיביוטיקה; אוֹ
מזון או אלרגיות התרופה (במיוחד אנטיביוטיקה צפלוספורין כגון Omnicef, Cefzil, Ceftin, Keflex, ואחרים).

אם אתה מטופל על זיבה, הרופא עשוי גם בדקת לעגבת, אחר מחלות המועברות במגע מיני.

Amoxil אינה צפויה בנזק לעובר. יש לומר לרופא אם הינך בהריון או בכוונתך להרות במהלך הטיפול.

אמוקסיצילין יכול להפוך גלולות למניעת הריון פחות יעיל. שאל את הרופא לגבי שימוש באמצעי מניעה הורמונליים שאינם (קונדום, דיאפרגמה עם קוטל זרע) למניעת הריון בזמן נטילת Amoxil.

אמוקסיצילין יכול לעבור לחלב ויכול להשפיע על תינוק יונק. ספר לרופא שלך אם אתה יונק תינוק.

לוח לעיסה Amoxil עשוי להכיל פנילאלנין. התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש בטופס זה של אמוקסיצילין אם יש לך פנילקטונוריה (PKU).
איך נוטל Amoxil?

קח Amoxil בדיוק כפי שנקבע על ידי הרופא שלך. מלאו אחר כל ההוראות על תווית המרשם שלך. אין להשתמש בתרופה זו בכמויות גדולות או קטנות או למשך זמן ארוך יותר ממומלץ.

יש ליטול את התרופה באותו זמן בכל יום.

ייתכן שיהיה עליך ללחוץ Amoxil גם נוזל רק לפני שאתה למדוד מנה. בצע את ההוראות על תווית התרופה.

מדוד תרופה נוזלית עם מזרק המינון ספק, או בכפית או כוס רפואה מיוחדת למדידה במינון. אם אין לך מכשיר מדידת מינון, לשאול את הרוקח עבור אחד. אתה יכול להציב את הנוזל ישירות על הלשון, או שאתה יכול לערבב אותו עם מים, חלב, מזון לתינוקות, מיץ פירות, או ג’ינג’ר אייל. לשתות כל התערובת מיד. אל תשמור שום לשימוש מאוחר יותר.

הלוח לעיסה יש ללעוס לפני שבולעים אותו.

בעת השימוש Amoxil, ייתכן שיהיה עליך בדיקות דם תכופות. תפקוד הכליות והכבד שלך עשוי להזדקק גם להיבדק.

אם הינך נוטל Amoxil עם clarithromycin ו / או lansoprazole לטיפול כיב קיבה, להשתמש בכל התרופות שלך כפי שמוסבר. קראו את המדריך התרופתי או הוראות מטופל מסופקות עם כל תרופה. אל תשנה מינונים שלך או לוח הזמנים תרופות ללא היוועצות ברופא.

להשתמש בתרופה זו לכל אורך שנקבע מלא זמן. הסימפטומים שלך עשויים לשפר לפני הדלקת והשלמת סילוק. מינוני דילוג עשויים גם להגביר את הסיכון של הידבקות נוספת כי הוא עמיד לאנטיביוטיקה. Amoxil לא מתייחסים זיהום ויראלי כמו שפעת או הצטננות.

אל תשתף את התרופה עם אדם אחר, גם אם יש להם את אותם סימפטומים שיש לך.

תרופה זו יכולה לגרום לתוצאות בלתי רגילות עם בדיקות רפואיות מסוימות. ספר כל רופא אשר מתייחס לך שאתה משתמש Amoxil.

חנות בטמפרטורת החדר הרחק לחות, חום, אור.

אתה יכול לאחסן נוזלי Amoxil במקרר אבל לא מאפשרים לו לקפוא. לזרוק כל נוזל שאינו משמש בתוך 14 ימים לאחר מעורב בבית המרקחת.

ראה גם: מידע מינון (ביתר פירוט)
מה קורה שמחסירים מנה?

קח את המנה שנשכחה מיד כשנזכרת. לדלג על המנה שנשכחה אם זה זמן כמעט על המנה הבאה המתוכננת שלך. אין לקחת תרופה נוספת כדי לפצות על המנה שנשכחה.
מה קורה שנוטלים מנה עודפת?

גשו לקבלת טיפול רפואי דחוף או להתקשר לקו רעל עזרה ב 1-800-222-1222.

סימפטומים מנת יתר עשויים לכלול בלבול, שינויים בהתנהגות, פריחה בעור חמורה, משתין פחות מרגיל, או תפיסה (out-שחור או עוויתות).
מה אני צריך להימנע בעת לקיחת Amoxil?

תרופות אנטיביוטיות יכולות לגרום לשלשולים, אשר עשוי להיות סימן של זיהום חדש. אם יש לך שלשול זה מימי או דמי, להפסיק להשתמש Amoxil להתקשר לרופא שלך. אין להשתמש בתרופה אנטי-שלשול אלא אם הרופא שלך אומר לך.
תופעות לוואי Amoxil

קבלת עזרה רפואית חירום אם אתם סובלים מאחד הסימנים האלה של תגובה אלרגית Amoxil: כוורות; קשיי נשימה; נפיחות של הפנים, השפתיים, הלשון, או הגרון.

צרו קשר עם הרופא מיד אם יש לך:

שלשול כי הוא מימי או דמי;
חום, נפיחות בחניכיים, פצעים בפה, כאבי כאשר בליעה, פצעים בעור, סימפטומים הצטננות או שפעת, שיעול, קשיי נשימה;
בלוטות נפוחות, פריחה או גירוד, כאבי פרקים, או תחושה חולה בכלל;
עור חיוור או מצהיב, הצהבת העיניים, שתן בצבע כהה, חום, בלבול או חולשה;
חולשת עקצוץ, חוסר תחושה, כאב, שרירים חמורה;
שטפי דם קלים, דימום חריג (אף, פה, נרתיק, פי טבעת או), כתמי נקודתית סגולים או אדום מתחת לעור; אוֹ
תגובת עור קשה – חום, כאב גרון, נפיחות בפנים או לשון, שריפה בעיניך, כאב עור, ואחריו פריחה בעור אדומה או סגולה שמתפשט (במיוחד בעור הפנים או גוף עליון) וגורמי שלפוחיות ומתקלפים.

Amoxil נפוצות תופעות לוואי עשויות לכלול:

כאב בטן, בחילות, הקאות, שלשול;
גרד או הפרשות מהנרתיק;
כְּאֵב רֹאשׁ; אוֹ
נפוחות, שחורה, או לשון “שעיר”.

זו אינה רשימה מלאה של תופעות לוואי ועוד עלול להתרחש. צור קשר עם הרופא לקבלת ייעוץ רפואי על תופעות לוואי. תוכל לדווח על תופעות לוואי ל- FDA ב 1-800-FDA-1088.

תרופות אחרות עשויות אינטראקציה עם אמוקסיצילין, לרבות מרשם ולמעלה מ- the-counter תרופות, ויטמינים ומוצרי צמחים. תגיד כל אחד ספקי שירותי בריאות שלך על כל התרופות שאתה משתמש עכשיו וכל תרופה אתה מתחיל או להפסיק את השימוש.

Where to buy Amoxicillin no prescription?

Buy amoxicillin online

buy Amoxicillin no prescription

Brand names include: Moxilin, Dispermox, Amoxil, Moxatag, Trimox, Wymox, Amoxil, Almox , Biomox, Amoxicot.

Active ingredient: amoxycillin

Class: Aminopenicillins.

Formulation Type :Tablets 250, 500, 650, 1000mg , Capsules 250, 500 mg

Search tag: buy Amoxicillin online | Amoxil no prescription.